Nevsehir
 

Ana Sayfa

Aktiviteler

Rezervasyon
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 




 

GREEN MOTEL
CAMPING RESTAURANT

 

Terrace

Green Motel Kapadokya’nın merkezinde kurulu bulunan şirin ve sessiz bir yer olan Çavuşin Köyü’nde bulunmaktadır. Çavuşin Köyü, Kapadokya’nın görülmeye değer yerlerinden olan Göreme, Ürgüp, Zelve, Avanos ile çevrelenmiştir. 


CampingGreen Motel 30 odası (65 yatak akpasitesi ile), kamp alanı ve kaya oyma restoranı ile 1990 yılından bu yana hizmet vermektedir. Motel oldukça büyük yeşil bir bahçe içerisindedir. Kamp alanı 15 karavan ve 30 çadır kapasitesi ile kamp yapanların yaralanabileceği elektrik, özel banyo ve tuvalatler ( 24 saat soğuk ve sıcak su) ile mutfak ve çamaşır odaları barındırmaktadır.


Salloon

Yöreye özgü geleneksel halı ve kilimlerle dekore edilmiş salonumuzda TV izleyebilir, gazetenizi okuyabilir ve günün yorgunluğunu atabilirsiniz.


Restaurant

Restoranımız kaya içerisine oyumuş ve geleneksel olarak dekore edilmiştir. Yöresel yemeklerimizi ister bu kaya içerisindeki restoranımızda isterseniz bahçede ağaç gölgesinde, isterseniz de terasımızda afiyetle yiyebilirsiniz.


Room

Motelimizdeki bütün odalarımızda banyo ve tuvalet mevcut olup, kimi odalarımız kaya içerisine oymadır, kimisinin balkon ve terası vardır.